برون سپاری پروژه های معماری

به خردان مفرمای کار درشت که سندان نشاید شکستن به مشت ***** نخواهی که ضایع شودروزگار به ناکار دیده مفرمای کار

طراحی و مدلسازی Bim

شبیه سازی فضاهای داخلی

شبیه سازی نماهای بیرونی

طراحی محوطه و فضای سبز

 

طراحی و مدلسازی ارگانیک

طراحی و مدلسازی پارامتریک

طراحی و مدلسازی مبلمان

سه بعدی سازی ترسیم دو بعدی

متریال سازی

نورپردازی

تکسچرینگ

دیزاین و مبلمان

 

Vray

Corona

Lumion

Enscape

فهرست خدمات نقشه کشی،پست پروداکشن و شیت بندی

طراحی و مدلسازی Bim

متره برآورد Revit

ترسیمات سازه ای Revit

 

طراحی پلان Autocad

ترسیمات اجرایی Autocad

اصلاح ترسیمات Autocad

شیت بندی

انیمیشن معماری

پرداخت رندرهای خام

photoshop

Lumion

Enscape

سوالات متداول

سفارش پروژه های معماری در وب سایت الف بیم به صورت کاملا آنلاین و غیر حضوری انجام خواهد شد، جهت ثبت سفارش خود کافیه فرم ثبت سفارش را مطابق با پروژه مورد نظر خود و سایر اطلاعات درخواستی تکمیل نموده و روی دکمه ثبت سفارش کلیک نمایید.

پس از بررسی پروژه شما عزیزان و باتوجه به حجم پروژه و ترافیک کاری وب سایت مدت زمان انجام پروژه تخمین زده شده و از طریق ایمیل یا شماره تماس به شما اطلاع داده خواهد شد.

هزینه انجام هر پروژه با توجه به موضوع و اطلاعات درخواستی و تعداد دفعات اصلاحی درخواستی از سمت شما متفاوت است، لذا پس از ثبت موفقیت آمیز پروژه هزینه پایه و کلی انجام پروژه شما از طریق ایمیل و تلفن تماس اطلاع رسانی میگردد و در صورت رضایت شما پروژه وارد مراحل اجرایی توسط ما خواهد گردید.

در صورتی که کمتر از نصف پروژه شما انجام شده باشد و شما تقاضای انصراف داشته باشید 50 درصد مبلغ بیعانه برداشت شده و مابقی به حساب شما واریز خواهد گردید.

اگر بیشتر از نصف یا کل پروژه شما انجام شده باشد، کل مبلغ پروژه از شما دریافت خواهد گردید.

مبلغ بیعانه معادل نصف هزینه کلی پروژه می باشد.

رسالت ما بر ارائه یک کار با کیفیت مطلوب و دلخواه شما می باشد، اما در صورتی که به هر دلیل پس از پایان پروژه از کیفیت کار راضی نباشید تا 3 بار فرصت اصلاح به شما داده میشود.

پس از ثبت پروژه و تخمین قیمت از طریق شماره حسابی که در اختیار شما قرار خواهد گرفت مبلغ بیعانه و هزینه پروژه کارت به کارت خواهد شد.

با توجه به بررسی و حجم پروژه شما، در صورتیکه مقدور باشه به شما اطلاع رسانی خواهد شد اما هزینه این کار 50 درصد بیشتر از حالت عادی و معمول انجام یک پروژه خواهد بود.

بله – با توجه به تعداد دفعات کرکسیون و حجم پروژه هزینه محاسبه شده و به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

کلیه اطلاعات دریافتی از شما برای انجام پروژه در امنیت کامل و به دور از سواستفاده و قرار دادن فایل شما در اختیار اشخاص ثالث صرفا برای انجام پروژه شما مورد استفاده قرار خواهد گرفت و پس از تکمیل و تایید پروژه توسط شما از آرشیو سایت حذف خواهد گردید.